У нашій школі відбулося тепле та щире свято, присвячене Дню матері.

Упродовж заходу панувала особлива атмосфера любові, вдячності та родинного затишку. Учні дарували своїм матусям щирі слова, пісні, вірші та усмішки, наповнюючи серця присутніх радістю й теплом. Мама — це найдорожча людина, яка завжди підтримує, надихає та огортає любов’ю.❤️❤️❤️ Бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя, миру, родинного благополуччя та безмежної любові від Ваших дітей.Нехай у Ваших домівках завжди панують тепло, гармонія та радість!🌹🌹🌹

https://www.facebook.com/unatic.ka.gimnazia?cft[0]=AZauQT9pqtphA31AtAx6i8FI1APcvM-fWfyQvcCy2cN0c5H4J50gEz3tsfk8SF5mA10LdNEZYVs3FY9GvKXJNBnHI04hiZcWV8VxZ0n32KG_GwGCkqmr-4NNd_vhTZP3I8colMKYP0ChYO7qjHDHgN_UNS6B-ED8AZ6zNejPn4_oFg&tn=-UC%2CP-R

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *