Відкритий Кубок Дрогобиччини з шахів «Франковий край грає в шахи».

Сьогодні у нашій гімназії відбувся Відкритий Кубок Дрогобиччини з шахів «Франковий край грає в шахи» серед учнів навчальних закладів Дрогобицької міської територіальної громади.

Змагання стали чудовою нагодою для учнів проявити свої інтелектуальні здібності, кмітливість, логічне мислення та вміння працювати в команді. Учасники отримали не лише цінний досвід, а й багато позитивних емоцій від гри та спілкування.

Особливо приємно відзначити, що команда молодших школярів гідно представила нашу гімназію та виборола ІІ місце! 🥈

Щиро вітаємо юних шахістів із чудовим результатом та бажаємо нових перемог, натхнення і подальших успіхів!

Дякуємо всім учасникам, організаторам і вболівальникам за підтримку та позитивні емоції.

https://www.facebook.com/share/p/1BJJ3m39YR

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *