Сьогодні у нашій гімназії відбувся Відкритий Кубок Дрогобиччини з шахів «Франковий край грає в шахи» серед учнів навчальних закладів Дрогобицької міської територіальної громади.
Змагання стали чудовою нагодою для учнів проявити свої інтелектуальні здібності, кмітливість, логічне мислення та вміння працювати в команді. Учасники отримали не лише цінний досвід, а й багато позитивних емоцій від гри та спілкування.
Особливо приємно відзначити, що команда молодших школярів гідно представила нашу гімназію та виборола ІІ місце! ![]()
Щиро вітаємо юних шахістів із чудовим результатом та бажаємо нових перемог, натхнення і подальших успіхів!
Дякуємо всім учасникам, організаторам і вболівальникам за підтримку та позитивні емоції.



















Залишити відповідь